Tynki gipsowe to nowoczesna, pełna zalet technologia.

Tynki gipsowe znajduj wszechstronne zastosowanie w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu. Gips to materiał idealny do każdego podłoża. Wieloletnie doświadczenie firmy Diamant Tynki Gipsowe potwierdziły walory wyrobów gipsowych.

Powierzchnie ścian i sufitów, pokryte tynkiem gipsowym, są przyjemne w dotyku, a pomieszczenia są ciepłe i przytulne. Materiał ten reguluje również wilgotność, wchłaniając lub oddając jej nadmiar.

W przypadku działania wysokiej temperatury, naturalne właściwości gipsu powodują uwalnianie się pary wodnej, która tworzy przeciwogniową osłonę. Nie bez znaczenia jest też fakt, że tynki gipsowe i skóra człowieka mają zgodne, pH, co sprawia, że powierzchnie te są przyjazne dla ludzi.

Ściany i sufity, pokryte tynkiem gipsowym, mają niski współczynnik przenikania ciepła, co wiąże się z oszczędnością ogrzewania. Tynki gipsowe można stosować w obiektach nowo budowanych, a także remontowanych.

Firma Diamant Tynki Gipsowe stosuje tynki gipsowe renomowanych producentów Knauf i Baumit.

Tynki gipsowe, utwardzone, maszynowe, pod malowanie

Żory, Rybnik, Jastrzębie, Wodzisław Śl.

  • Firma Diamant Tynki Gipsowe zajmuje się wykonywaniem tynków gipsowych metodą maszynową. Jesteśmy firmą działającą na rynku od 2010 roku. Na terenie Czech realizujemy zlecenia m.in. w takich miastach jak: Ostrava, Karviná, Opava, Olomouc, Brno.. Na terenie Polski są to mi.in. Wodzisław Śl., Pszów, Rydułtowy, Jastrzębie Zdrój, Rybnik i inne okolice województwa śląskiego.

+48 669 953 757 (PL)